Колокейшн (colocation) у Києві | Розміщення серверів у дата центрі

Colocation Київ

Colocation (колокація, колокейшн) – це розміщення власних серверів та обладнання клієнта у комерційному дата-центрі з високим рівнем безпеки та відмовостійкості. Замовник отримує в оренду місце в серверній шафі ЦОД та весь необхідний сервіс: гарантоване електроживлення, охолодження, швидкісні канали зв'язку, систему охорони, моніторинг мереж та техпідтримку. Крім розміщення серверів у дата-центрі приймається на colocation і додаткове обладнання - шлюзи, свічи, маршрутизатори. Послуга колокейшн затребувана операторами, компаніями та фізичними особами.

COLOCATION У ДАТА-ЦЕНТРІ UNITED DC

Безкоштовне встановлення серверів клієнтів

В ціну colocation включено розміщення сервера співробітниками в серверну шафу дата-центру. Обладнання під'єднується до каналів мережі Інтернет. За запитом технічний відділ виконає увімкнення, вимкнення, перезавантаження сервера. Безкоштовна послуга «Віддалені руки».

Послуга Colocation без відвідування дата-центру

Укладаючи договір на colocation, запитайте віддалену установку. Фахівці приймуть обладнання у транспортної компанії та розмістять сервери у дата-центрі. Після підключення IP-KVM налаштовуйте обладнання з будь-якої точки світу.

Безлімітний трафік

Розміщене серверне обладнання на colocation підключається до каналу 10/100 Мбіт/c з безлімітним трафіком. У нашому дата-центрі немає прихованих платежів. Можна розширювати канал для серверів.

Безкоштовна IP-адреса та IP-KVM

В тариф colocation включено IPv4-адресу. Можливе придбання будь-якої кількості адрес. Тимчасове підключення IP-KVM на запит клієнта - безкоштовно.

Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка дата-центру працює цілодобово, заявки на обслуговування подаються через тікетну систему або в телефонному режимі.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ COLOCATION

1U

10U

50W

1500W


 0 1 2 3

1

8Розміщення серверів – Colocation у дата-центрі United DC

Послуги Colocation (колокація) у Києві — це розміщення фізичних серверів та обладнання у комерційному дата-центрі United DC. Для безперебійної роботи наш ЦОД надає гарантоване електроживлення, охолодження та оптимальну вологість, доступ до мережі Internet, моніторинг роботи серверів та охорону. Замовляючи послугу colocation ви отримуєте безкоштовну установку та моніторинг роботи обладнання, доступ до Інтернету без підрахунку трафіку, техпідтримку 24/7 та максимальну відмовостійкість у роботі.