Оренда віртуального сервера VPS/VDS в Європі

Переваги сервера VPS/VDS в Європі

Виртуальный сервер VPS/VDS
  • Оренда VPS сервера в Європі з ідеальним поєднанням ціни та надійності
  • Оплата за віртуальний сервер провадиться у гривнях згідно договору
  • Безкоштовна IP адреса, 100 Mbps Інтернет без обмеження, тестування 7 днів
  • Безпечна та надійна робота вашого бізнесу на серверах Cloud VPS в Німеччині

Ми пропонуємо в оренду VPS/VDS сервер на базі Хмари у дата центрі Франкфурта (Німеччина).
Замовляючи хмарний сервер Cloud VPS в Європі, ви отримуєте максимальну
відмовостійкість у роботі та захищеність ваших даних.

Тарифи на оренду VPS/VDS серверу в Європі

Замовте популярні конфігурації європейських Cloud VPS з оптимальною ціною та потужністю. Підібрати віртуальний сервер в Європі під ваші завдання можна через запит менеджеру.

VPS / L - Europe

460
грн/міс

CPU Xeon: 1 ядро
Пам`ять:
2 GB
Диск:
20 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

VPS / S - Europe

890
грн/міс

CPU Xeon: 2 ядра
Пам'ять:
4 GB
Диск:
50 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

VPS / P - Europe

1600
грн/міс

CPU Xeon: 4 ядра
Пам'ять:
8 GB
Диск:
80 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

VPS / U - Europe

2060
грн/міс

CPU Xeon: 6 ядер
Пам'ять:
10 024 MB
Диск:
100 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

Ціна оренди віртуальних хмарних Cloud VPS в Німеччині вказана в гривнях з урахуванням ПДВ.

Що означає послуга оренди сервера VPS?

Віртуальний сервер (VPS/VDS) у Європі – це послуга оренди віддаленого віртуального виділеного сервера на фізичних серверах у дата-центрі Німеччини. Спеціальне програмне забезпечення (гіпервізор) емулює роботу фізичного сервера. Таким чином, на одному фізичному сервері розміщується безліч віртуальних серверів.

Оренда сервера VPS/VDS за кордоном безпечна та надійна для клієнтів нашої хмари, тому що ми працюємо з відмовостійкими дата центрами Європи. Це максимально виключає втрату даних та гарантує якість та безпеку у використанні віртуальних серверів.

Можна замовити оренду сервера VPS/VDS за кордоном у Hetzner, DigitalOcean або Linode з оплатою у валюті. Ми пропонуємо хмарні сервери VPS/VDS в Європі з оплатою в гривнях, що зручно та вігідно для компаній з України.

Оренда VPS сервера за кордоном дозволить вам заощадити гроші на дорогому фізичному обладнанні, забезпечить підвищену стійкість до відмов і конфіденційність, захист на рівні європейського законодавства. Ви зможете підключатися до серверів із будь-якої точки світу, що важливо для всіх співробітників компанії.

Переваги хмарного сервера Cloud VPS

Класичний віртуальний сервер VPS або VDS створюється на основі одного фізичного сервера. За допомогою спеціального програмного забезпечення ресурси цього сервера поділяються на безліч серверів VPS і надаються клієнтам. В результаті орендувати VPS сервер можна за досить низькою ціною, але є низка можливих проблем. Наприклад, наведемо кілька з них:

  • Ви хочете збільшити ресурси свого VPS сервера – додати кілька ядер, оперативної пам'яті чи дискового простору. Але на конкретному фізичному сервері доступних потужностей немає. Хостинг-провайдер буде змушений вимикати вашу машину та переносити віртуальний сервер на інше обладнання, де є доступні потужності. Це неминучий простий у роботі. Можливо, саме у вашому випадку це буде неприпустимо.
  • Фізичний сервер, на якому працює ваш VPS, вийшов з ладу. Так, є бекапи даних, але порахуйте час на інсталяцію нової системи на інший віртуальний сервер, розгортання всього прикладного програмного забезпечення на новому місці та відновлення даних з бекапів. А якщо хостинг-провайдер не має вільних потужностей? Дуже великий ризик простою на невизначений час.

Хмарний сервер Cloud VPS створюється на базі кластера потужних серверів, простими словами – одночасно на кількох фізичних серверах, об'єднаних у загальну систему. Що ж станеться у двох вищеописаних випадках?

  • При запиті збільшення потужності хмарного сервера система просто додає вам ресурси із загального пулу. У певних випадках можливо, потрібно буде просто перевантажити ваш Cloud VPS.
  • У разі виходу з ладу одного з фізичних серверів, на якому побудовано хмару, система керування автоматично мігрує ваш Cloud VPS з даними на інші сервери. Максимум, що станеться з вашим хмарним сервером – легкий "фриз" або перезавантаження.


Оренда сервера VPS/VDS в Європі

Оренда віртуального сервера VPS/VDS в Європі для роботи та бізнесу користується все більшою популярністю. У наш час це дозволяє отримати гарантії безпеки та збереження інформації.

Оренда віртуального хмарного VPS у Франкфурті (Німеччина) гарантує високу якість послуг, надійне зберігання даних та швидке вирішення всіх можливих проблем. Уся ваша конфіденційна інформація надійно захищена.

Ми пропонуємо оренду сервера VPS в Європі за договором з оплатою в гривнях, що дуже актуально для компаній з України. Враховуючи наші ціни на оренду віртуальних серверів, купити VPS хостинг для роботи та бізнесу не буде надто затратним.

На відміну від оренди фізичного сервера, VPS можна орендувати у дата-центрі United DC за привабливою ціною. Якщо Вам потрібний віртуальний сервер VPS в Україні, то ми надаємо цей вид послуг на базі нашого дата центру в Києві.