Оренда віртуального сервера VPS/VDS в Європі

VPS/VDS сервер в Європі від United DC

Аренда VPS/VDS сервера в Европе
  • Оренда віртуального сервера VPS/VDS в Європі на базі Хмари UNU Cloud.
  • Безкоштовний тестовий період віртуального сервера 7 днів без зобов'язань.
  • Оплата оренди VPS/VDS сервера в Європі провадиться в гривнях за договором.
  • Ідеальне поєднання ціни та надійності, 100Mbps та IPv4 включені в тарифи.
  • Безпечна та надійна робота вашого бізнесу на віртуальних VPS/VDS серверах.

Замовляйте хмарний віртуальний сервер VPS/VDS у Європі та отримайте максимальну відмовостійкість у роботі та захищеність даних.

Тарифи та ціна оренди VPS/VDS сервера (Європа, Німеччина)

Вибирайте конфігурацію VPS Europe або створіть свій віртуальний сервер у хмарі UNU Cloud.

VPS Europe / L

CPU Xeon: 1 ядро
Пам`ять:
2 GB
Диск:
20 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

Ціна за 1 місяць:
520

VPS Europe / S

CPU Xeon: 2 ядра
Пам'ять:
4 GB
Диск:
50 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

Ціна за 1 місяць:
995

VPS Europe / P 

CPU Xeon: 4 ядра
Пам'ять:
8 GB
Диск:
80 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

Ціна за 1 місяць:
1780

VPS Europe / U

CPU Xeon: 6 ядер
Пам'ять:
10 GB
Диск:
100 GB SSD
Internet:
100 Mbps
Трафік:
Unlimited
IP-адреса:
1 IP v4
Локація: Німеччина

Ціна за 1 місяць:
2290

Ціна оренди віртуальних хмарних Cloud VPS в Німеччині вказана в гривнях з урахуванням ПДВ.

VPS/VDS сервер в Європі з тестовим періодом

Замовте європейський віртуальний сервер VPS/VDS вже зараз і переконайтесь у надійності та продуктивності з тестовим періодом 7 днів без зобов'язань.

Віртуальний сервер VPS/VDS в Європі

1 vCPU = 

 грн.

64 vCPU

1 GB =  

 грн.

128 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 IP =  

 грн.

2


Оренда VPS/VDS сервера в Європі

VPS/VDS сервер у Європі – це послуга оренди віртуального виділеного сервера у дата-центрі Німеччини. Оренда сервера VPS/VDS за кордоном безпечна та надійна для клієнтів нашої Хмари UNU Cloud, тому що ми працюємо з відмовостійкими дата центрами. Це максимально унеможливлює втрату даних, гарантує якість та безпеку при використанні наших хмарних віртуальних серверів.

Можна замовити в оренду сервер VPS/VDS за кордоном у Hetzner, DigitalOcean або Linode з оплатою у валюті. Ми пропонуємо купити хмарний сервер Cloud VPS/VDS в Європі з оплатою в гривнях, що зручно та вигідно для компаній з України.

VPS/VDS сервер за кордоном дешевше за оренду або купівлю фізичного обладнання. Це дозволить заощадити гроші компанії та забезпечить підвищену відмовостійкість, конфіденційність та захист даних на рівні європейського законодавства. Ви зможете підключатися до серверів із будь-якої точки світу, що важливо для всіх співробітників компанії.

Хмарний сервер Cloud VPS в Європі

Класичний віртуальний сервер VPS/VDS створюється на основі одного фізичного сервера. За допомогою спеціального програмного забезпечення ресурси цього сервера поділяються на безліч серверів VPS і надаються клієнтам. В результаті орендувати VPS сервер можна за досить низькою ціною, але є низка можливих проблем. Наприклад, наведемо кілька з них:

  • Ви хочете збільшити ресурси свого VPS сервера – додати кілька ядер, оперативної пам'яті чи дискового простору. Але на конкретному фізичному сервері доступних потужностей немає. Хостинг-провайдер буде змушений вимикати вашу машину та переносити віртуальний сервер на інше обладнання, де є доступні потужності. Це неминучий простий у роботі. Можливо, конкретно у вашому випадку це буде неприпустимо.
  • Фізичний сервер, на якому працює ваш VPS, вийшов з ладу. Так, є бекапи даних, але порахуйте час на інсталяцію нової системи на інший віртуальний сервер, розгортання всього прикладного ПЗ на новому місці та відновлення даних з бекапів. А якщо хостинг-провайдер не має вільних потужностей? Дуже великий ризик простою на невизначений час.

Хмарний сервер Cloud VPS в Європі на базі нашої хмари UNU Cloud створюються на базі кластера потужних серверів, простими словами – одночасно на кількох фізичних серверах, об'єднаних у загальну систему. Що ж станеться у двох вищеописаних випадках?

  • При запиті збільшення потужності хмарного сервера система просто додає вам ресурси із загального пулу. У деяких певних випадках можливо, потрібно буде просто перезавантажити ваш Cloud VPS.
  • У разі виходу з ладу одного з фізичних серверів, на якому побудовано хмару, система керування автоматично мігрує ваш европейський Cloud VPS з даними на інші сервери. Максимум, що станеться з вашим хмарним сервером – легкий "фриз" або перезавантаження.

Оренда сервера VDS/VPS на базі Windows/Linux - вигідне рішення для клієнтів, які хочуть отримати віртуальний сервер в Європі з гарантіями безпеки даних. Вся ваша конфіденційна інформація надійно захищена європейським законодавством.

Ми пропонуємо купити VPS/VDS сервер за договором з оплатою в гривнях, що є дуже актуальним для компаній з України. Враховуючи наші ціни на оренду віртуальних серверів, купити VPS для роботи та бізнесу не буде надто затратним.

VPS/VDS сервер у Європі можна орендувати у хмарі дата-центру United DC. Якщо Вам потрібний недорогий віртуальний сервер VPS/VDS в Україні, ми надаємо цей вид послуг на базі дата центру в Києві.

FAQ - Питання та відповіді

Як вибрати потрібний VPS сервер?

Вибрати потрібний тарифний план просто. Зв'яжіться з нашим менеджером у зручний спосіб і він підбере для вас конфігурацію віртуального сервера виходячи з Ваших потреб.

Як замовити VPS сервер?

Виберіть відповідний тариф, натисніть "Замовити" та оформіть заявку. При необхідності, Ви можете запросити будь-яку конфігурацію VPS в Європі, запросивши ціни та умови у менеджера чи конфігуратор.

Як отримати VPS сервер із тестовим періодом?

Ми завжди надаємо віртуальні сервери для тестування та VPS в Європі не виняток. Стандартний час тестування 7 днів, але завжди можна отримати більше часу для оцінки продуктивності та надійності.

Як сплатити оренду VPS сервера в Європі?

Ми приймаємо оплату за оренду VPS у Європі лише у гривнях, що дуже зручно та вигідно для українських підприємств та приватних осіб. Сплатити послуги за використання віртуальних серверів за кордоном можна безготівковим переказом через банк, картками MasterCard та Visa, через LiqPay або в терміналі самообслуговування.