Оренда серверної шафи/стійки в дата-центрі

Оренда серверної шафи

Надійне розміщення ваших серверів та обладнання в дата-центрі

Вартість оренди шафи в дата центрі - 1 грн на місяць на період адаптації
Обирайте дата-центр у Києві на Солом'янській чи Леонтовича
Немає додаткових платежів за роботу дизель-генераторів

Оренда серверної шафи від United DC

Дата-центр United DC пропонує скористатися послугою оренди серверної шафи 42 юніти або половини шафи 21U для встановлення серверів та мережного обладнання операторів, провайдерів та корпоративних клієнтів.

Послуга оренди серверної шафи (стійки) підійде компаніям, які потребують розміщення свого серверного обладнання в надійному та безпечному місці, де є безперебійне електроживлення та високошвидкісний доступ до Інтернету. Це ідеальне рішення для великих та середніх корпорацій, де потрібні великі обчислювальні потужності, малого та середнього бізнесу, які хочуть уникнути витрат на створення свого власного дата-центру, а також для ІТ-стартапів та інтернет-сервісів, які потребують надійної інфраструктури для запуску своїх проектів.

В оренду надаються серверні шафи з підключенням до електроживлення від 2 незалежних вводів. Стабільне резервне живлення досягається за рахунок безперебійних джерел із використанням дизель-генераторів. Для запобігання перегріву серверного обладнання у блоках встановлені прецизійні кондиціонери, також функціонує система пожежогасіння. Клієнтам нашого дата-центру ми надаємо необмежений і цілодобовий доступ до стійок із серверним обладнанням.

Послуга оренди серверної шафи/стійки в дата-центрі United DC гарантує безпеку та безперебійну роботу серверів та IT-обладнання вашої компанії.

Дізнатись вартість оренди шафи

21U

42U

500Вт

7000Вт


 1 2








Оренда серверної шафи в дата-центрі United DC

Однією із затребуваних послуг дата-центру є оренда шафи (стійки) для розміщення серверного та мережевого обладнання зростаючих компаній. Це вигідно клієнтам, які хочуть уникнути витрат на обслуговування та модернізацію обладнання та потребують великих обчислювальних потужностей з високошвидкісним доступом до Інтернету.

Замовляючи в оренду серверну шафу ви отримуєте:

  • Безпеку: серверна шафа забезпечує фізичний захист вашого обладнання та даних. Доступ до шафи контролюється та моніториться дата-центром.
  • Надійність: оренда серверної шафи в дата-центрі дозволяє використовувати високоякісне обладнання та мережну інфраструктуру, що забезпечують стабільність роботи ваших серверів та безперервність доступу до даних.
  • Масштабованість: ви можете орендувати серверну шафу потрібного розміру, встановити своє серверне обладнання та масштабувати його за необхідності.
  • Економію: оренда серверної шафи в дата-центрі дозволяє скоротити витрати на підтримку інфраструктури та обслуговування серверного обладнання, оскільки ці завдання бере на себе дата-центр.
  • Технічну підтримку: наш дата-центр забезпечує технічну підтримку в режимі 24/7, а також можливість віддаленого керування.

Технічні дані послуги

Опис Дані
Серверні шафи HP, APC
Кількість юнітів для встановлення серверів 42
Потужність на кожну шафу до 7кВт на ввод
Незалежні електровводи 2 вводи 1-й категорії (1мВт кожний)
Система безперебійного живлення Резервування 2(N+1)
Дизельні генератори Резервування 2N
Система кондиціонування 2N, каскадний режим
Система пожежогасіння Автоматична газова
Можливі комутації Оператори всередині ЦОД, кабелі на L9 та G50
Технічна підтримка 24х7х365