Об'єднані мережі України - Дата-центр United DC

Ми забезпечуємо стабільність у роботі бізнесу, допомагаючи розкрити потенціал клієнтів у повному обсязі

 ТОВ «Об'єднані мережі України» працює на ринку телекомунікацій з 2001 року, пропонуючи клієнтам нові високотехнологічні послуги. Почавши з надання високошвидкісного доступу до мережі Інтернет по оптоволоконних лініях, компанія постійно розширювала спектр послуг і в 2003 році побудувала перший дата-центр, який розташований за адресою Леонтовича 9 – у найбільшому центрі комутації провайдерів України та серці UA-IX.

Проект United DC - це вже другий дата центр компанії, запущений в експлуатацію в 2013 році. При будівництві нового ЦОД було враховано всі побажання наших клієнтів та використано сучасні технології, що забезпечують надійну та безперебійну роботу обладнання.

Турбота про навколишнє середовище та нові технології дозволили ТОВ «Об'єднані мережі України» побудувати екологічно ефективний Дата-центр. У компанії працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним стажем роботи у своїй галузі. Згуртована команда спеціалістів забезпечує безперервність надання наших послуг, завжди оперативно та якісно вирішує завдання, які ставлять наші клієнти. Опорна мережа компанії побудована на високотехнологічному обладнанні провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання – Cisco Systems та Juniper Networks, що гарантує незмінно високий рівень якості надання Клієнтам послуг.

Серед клієнтів компанії - низка банків, Інтернет-оператори та провайдери:

                                   SelfStorage "United Box"