Колокейшн (colocation) у Києві | Розміщення сервера в Дата центрі

Colocation Київ

Colocation (колокейшн) – розміщення серверів та обладнання клієнта в дата центрі з максимальною безперебійністю роботи.
Замовник послуги colocation отримує в оренду місце у серверній шафі ЦОД та весь необхідний сервіс: гарантоване електроживлення серверів, охолодження, канали зв'язку, систему охорони, моніторинг мереж та техпідтримку. Крім розміщення серверів у дата-центрі є можливість встановлення додаткового обладнання клієнта – свічів, шлюзів та маршрутизаторів. Послуга колокейшн потрібна як великим компаніями та операторами, так і фізичними особами під проекти.

COLOCATION У ДАТА-ЦЕНТРІ UNITED DC

Безкоштовне встановлення серверів клієнтів

Співробітники дата-центру встановлять сервери в шафу, підключать до електроживлення та Інтернет. За запитом технічний відділ виконає увімкнення, вимкнення, перезавантаження сервера. Безкоштовна послуга «Віддалені руки».

Послуга Colocation без відвідування дата-центру

Укладаючи договір послуги colocation, запитайте віддалену установку. Фахівці приймуть обладнання у транспортної компанії та розмістять сервери у дата-центрі. Після підключення IP-KVM налаштовуйте обладнання з будь-якої точки світу.

Безлімітний трафік

Серверне обладнання, розміщене на колокейшн, підключається до каналу 10/100 Мбіт/c з безлімітним трафіком. У нашому дата-центрі немає прихованих платежів. Можна розширювати канал для серверів.

Безкоштовна IP-адреса та IP-KVM

В абонентську плату послуги colocation включено IPv4-адресу. Можливе придбання будь-якої кількості адрес. Тимчасове підключення IP-KVM на запит клієнта - безкоштовно.

Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка дата-центру працює цілодобово, заявки на обслуговування подаються через тікетну систему або в телефонному режимі.

COLOCATION - РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

1U

10U

50W

1500W


 0 1 2 3

1

8