Колокейшн – розміщення серверів у дата-центрі

Colocation
Розміщення сервера в дата-центрі рівня TIER-III у Києві

Дата-центр United DC пропонує послуги колокейшн (colocation) в Україні для розміщення серверів та IT-обладнання на наших майданчиках у Києві. У дата-центрах надається можливість оренди місця від кількох юнітів до серверної шафи. Наші ЦОД оснащені за останнім словом техніки, забезпечуючи надійну роботу відповідно до рівня TIER-III.

Встигніть розмістити сервер у дату центрі United DC в осінньо-весняний період на спеціальних умовах.
Послуга Colocation – гарантія збереження ваших даних!

Розміщуючи сервер у дата-центрі United DC ви отримуєте:

Дата-центр у Києві на вибір

Замовити послугу колокейшн (colocation) та розмістити серверне обладнання можна в одному з наших дата-центрів у Києві — ЦОД на Солом'янській або ДЦ на Леонтовича.

Безкоштовне встановлення сервера в дата-центрі

Вартість колокації включає розміщення вашого сервера в дата-центрі з підключенням до електроживлення, мережі Інтернет та всіх стандартних сервісів.

Послуги колокейшн за вигідною ціною

Ми пропонуємо тарифи на розміщення серверів із необхідними послугами, включеними до ціни. Вам не потрібно доплачувати за встановлення сервера або додаткові сервіси, якщо обладнання відповідає параметрам тарифного плану.

Безкоштовна IP-адреса та IP-KVM

У тарифи включена IPv4-адреса з можливістю купівлі будь-якої кількості адрес. Безкоштовне підключення IP-KVM на запит клієнта та послуга «Smart Hands».

Можливість розміщення сервера віддалено

Укладаючи договір оренди юнітів у дата-центрі, запитайте віддалену установку серверів. Фахівці приймуть обладнання у транспортної компанії та розмістять сервери у стійках.

Безлімітний трафік Інтернет

При розміщенні сервера в дата-центрі надається канал доступу до Інтернету з безлімітним трафіком. Завжди можна розширити канал або підключитися до інших операторів.

Технічну підтримку 24/7

Дата-центр працює цілодобово, заявки на обслуговування подаються через тикетну систему, месенджер і по телефону.

Дізнатися вартість розміщення сервера

1U

10U

50W

1500W


 1 2 4

1

8Переваги Colocation від United DC

Дата-центр United DC надає послуги розміщення серверного обладнання у Києві для бізнесу та приватних осіб. Колокейшн серверів у нашому дата-центрі має безліч переваг:

  • Можливість замовити послуги колокейшн та розмістити сервер в одному з найбільших дата-центрів Києва та України.
  • Відмовостійкість, безпека та надійність дата-центру United DC відповідає міжнародним стандартам TIA-942 у класі TIER-III, що гарантує роботу інфраструктури на рівні 99,982%.
  • Безперебійне гарантоване електроживлення обладнання забезпечується підключенням до двох незалежних вводів, джерел безперебійного живлення та двох дизельних генераторів з перемиканням в автоматичному режимі.
  • Система кондиціювання компанії Emerson, встановлена з надмірністю 2N. Кондиціонери додатково підтримуються системою фрикулінгу на базі AirVENTS та Siemens. У дата-центрі підтримується задана температура та параметри вологості.
  • Газова система пожежогасіння Hygood FM-200 (Англія) забезпечує заповнення блоків газом протягом 10 секунд. У разі перебування клієнтів або персоналу в блоці, система активує лише тривогу. Після того, як люди покинуть приміщення, система пожежогасіння ввімкнеться в автоматичному режимі.
  • У дата-центрі діє комплексна система безпеки – фізична охорона, система контролю доступу, відеоспостереження та охоронні датчики.
  • Швидкісні доступи до мереж у ЦОД організовані за двома рознесеними вводами для оптичних кабелів. Прокладено прямі оптичні канали в точки комутації операторів та провайдерів у Києві на вул. Леонтовича 9 та Гайдара 50. Крім цього, є можливість прямого підключення до операторів, що розташовані на території дата-центру.

Дата-центр United DC - це відмінний вибір для розміщення ваших серверів, оскільки забезпечує максимально безпечне зберігання та обробку великих обсягів даних.

Скільки коштує розмістити сервер у дата-центрі

Вартість послуги колокейшн (розміщення серверів) у дата-центрі залежить від параметрів обладнання та додаткових послуг. На остаточну ціну впливають:

Розмір вашого сервера в юнітах

Наш дата-центр пропонує розміщення серверів colocation у корпусах Rack, Mini Tower та Tower. Ціна колокейшн залежить від висоти сервера, що вимірюється в юнітах. Один юніт – це 44,45 мм. У мінімальному тарифі враховано найпопулярніше обладнання до 2-х юнітів. Якщо у вас є сервер 1-2U, платити за розміри не потрібно. При розміщенні нестандартного ІТ-обладнання тариф розраховується індивідуально з урахуванням кількості юнітів та інших факторів.

Потужність блоку живлення

У тарифах на розміщення сервера враховано номінальну потужність блоку живлення до 200Вт. Якщо у вашому сервері БП більше, то здійснюється перерахунок залежно від повної потужності.

Швидкість підключення до Інтернету

У вартість послуги вже входить підключення до Інтернету на швидкості 100 Mbps. Кількість трафіку не підраховується та додаткових платежів за перевитрату не передбачено. Якщо вам цього мало – завжди можна замовити більшу швидкість або додатковий порт.

Кількість IP – адрес

У послугу вже включено 1 IP-адресу. Якщо у вас великий проект і потрібно замовити ще – ми надамо будь-яку кількість IP-адрес на ваш запит.

Чому вигідна послуга Colocation

Замовивши послуги колокейшн (colocation) у нашому дата-центрі, ви отримаєте такі вигоди:

Надійність та безпека

Наші дата-центри забезпечують високий рівень захисту та безпеки серверного обладнання. Вони мають системи контролю доступу, пожежні та протипожежні системи, а також системи охолодження та резервного живлення. Це забезпечує надійний захист ваших даних та мінімізує ризики для компанії.

Економічна ефективність

Послуга colocation заощаджує компаніям гроші, оскільки оренда юнітів чи стійки (шафи) дешевше, ніж будівництво та обслуговування свого власного дата-центру. Крім того, колокейшн забезпечує високий рівень ефективності енергоспоживання, що призведе до значної економії витрат вашої компанії.

Гнучкість та масштабованість

Колокейшн з орендою юнітів надає клієнтам гнучкість та можливість масштабування свого серверного обладнання залежно від потреб бізнесу. Компанії можуть легко орендувати додаткові юніти або серверні стійки у разі потреби, що дозволить швидко реагувати на зміни у бізнес-середовищі та оптимізувати витрати на IT.

Висока швидкість з'єднання

Ми надаємо доступ до високошвидкісних каналів зв'язку та мережевих з'єднань, що забезпечує швидкий та надійний доступ до Інтернету та інших мережних ресурсів. Це особливо важливо для бізнесів, які залежать від швидкого та надійного доступу до інформації для своєї роботи. Крім того, наші дата-центри забезпечують високу доступність серверів і знижують ризики виникнення простоїв.

Управління серверним обладнанням

Клієнт повністю керує своїми серверами та налаштовує його відповідно до потреб. Це дозволяє компаніям оптимізувати свої потужності, що призведе до покращення продуктивності та ефективності.

Зручність використання

Розміщення серверів у дата-центрі по-юнітно дозволить повністю сконцентруватися на своєму проекті або бізнесі, не відволікаючись на технічні питання. Наш ЦОД надає послуги з обслуговування серверів, управління резервними копіями, забезпечення безпеки даних, що дозволить компаніям знизити ризики та уникнути непередбачених витрат.

Розміщення сервера у комерційному дата-центрі гарантує безпечне зберігання інформації та захист ваших даних.

Переваги послуги Colocation для бізнесу

Головною перевагою послуги Colocation є те, що ви уникаєте витрат на будівництво та обслуговування власного серверного приміщення. Натомість орендується простір у дата-центрі, який вже має необхідну інфраструктуру та безпечний для зберігання та роботи з серверним обладнанням. Ви тільки встановлюєте та налаштовуєте власні сервери, а решту інфраструктури підтримує та обслуговує команда професіоналів дата-центру.

Послуга колокейшн надає гнучкість та масштабованість, оскільки можна додавати сервери зі зростанням вашого бізнесу. Важливо відзначити, що дата-центри забезпечують високий рівень безпеки, включаючи фізичну охорону, системи контролю доступу та резервне копіювання даних, що забезпечує збереження ваших даних та захист від можливих проблем чи аварій.

Колокейшн (Colocation) у Києві – відмінна альтернатива своєму дата-центру або серверній гермозоні. Якщо у вас є необхідність розмістити власні сервери в комерційному дата-центрі, то United DC надасть їм місце у своєму ЦОД і забезпечить гарантований рівень підтримки всього вашого обладнання.