Оренда VPS/VDS у Європі | Хмарний віртуальний сервер

Хмара UNU Cloud


Хмарний віртуальний сервер VPS/VDS у Європі

Оренда VDS/VPS сервера в Європі – безпечна робота вашого бізнесу з віртуальним сервером у хмарі UNU Cloud.

Переваги європейських VPS/VDS серверів у хмарі

Аренда VPS/VDS сервера в Европе
  • Оренда VPS сервера в Європі на базі надійної хмари UNU Cloud VDS.
  • Віртуальний сервер із безкоштовним тестовим періодом без зобов'язань.
  • Оплата за європейський VPS сервер провадиться в гривнях за договором.
  • Ідеальні ціна та надійність, 100 Mbps та адреса IPv4 включені в тариф.

Виберіть необхідні ресурси VPS серверів у хмарі UNU Cloud та надішліть запит. Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей проекту.

VPS сервер у Європі / Хмара UNU Cloud

1 vCPU = 

 грн.

64 vCPU

1 GB =  

 грн.

128 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 IP =  

 грн.

2


Оренда VPS сервера в Європі

Оренда VPS сервера можлива на будь-якому континенті та в будь-якій країні незалежно від того, де користувач. В Україні все більшою популярністю користується послуга оренди віртуальних серверів у Європі. Це гарантує надійність, доступність та європейську безпеку інформації на серверах користувача.

Оренда VPS/VDS у Європі з Windows/Linux максимально вигідна, тому що дозволяє купити віртуальний сервер з усіма перевагами та сервісами, доступними в єврозоні. Ця послуга є актуальною для українських користувачів, оскільки дозволяє уникнути купівлі фізичних серверів та запустити роботу бізнесу дуже швидко.

VPS у Європі дозволить заощадити гроші компанії та забезпечить підвищену конфіденційність на рівні європейського законодавства. Можна підключатися до свого віртуального сервера з будь-якої точки світу, що дуже важливо для всіх співробітників компанії.

Дата-центр United DC надає в оренду європейські віртуальні сервери Cloud VPS/VDS у власній хмарі в Німеччині та гарантує доступні ціни, високу якість послуг та надійність збереження даних.

Ми пропонуємо купити VPS сервер у Європі за договором з оплатою в гривнях, що є популярним для компаній з України. Враховуючи наші ціни на оренду віртуальних серверів за кордоном, купити VPS для роботи та бізнесу не буде надто затратним.

Хмарний віртуальний сервер Cloud VPS у Європі надається з Windows/Linux на вибір. Після замовлення ви отримуєте готовий віртуальний сервер у хмарі UNU Cloud і можна відразу розпочати роботу.