Надійність Дата-центру United DC

Система кондиціонування дата центру

Система кондиціонування в дата-центрі представлена промисловими прецизійними шафами кондиціонерами компанії Emerson. Кондиціонери встановлені з надмірністю 2N та працюють у каскадному режимі. Кондиціонери оснащені вентиляторами з електронним керуванням та мають надмірну потужність.

докладніше 

Електроживлення у дата центрі

Висока надійність Дата-центру забезпечується двома незалежними вводами електроживлення 1-ї категорії від двох різних підстанцій. Крім цього для запобігання аварійним ситуаціям у Дата-центрі задіяні джерела безперебійного живлення та Дизель-генераторні установки.

докладніше 

Система безпеки та контролю доступу

У Дата-центрі реалізовано комплексну систему безпеки: фізичну охорону, систему контролю доступу, відеоспостереження та охоронні датчики.
Доступ на об'єкт здійснюється за смарт картками, далі слідує блок фізичної охорони, потім ще одна карткова система доступу. У ЦОД ведуть протипожежні сертифіковані двері з біометричною системою контролю доступу (СКД).

докладніше

Технічна підтримка дата центру

Якісна та постійно доступна технічна підтримка є невід'ємною частиною послуг Дата-центру. Враховуючи, що United DC є другим ЦОДом компанії ТОВ «Об'єднані Мережі України», було прийнято рішення реалізувати резервування технічної підтримки. Техпідтримка з обох Дата-центрів бачить та контролює обидва об'єкти. Таким чином, наші клієнти можуть цілодобово зателефонувати за будь-яким номером технічної підтримки та отримати кваліфіковану допомогу.

Інфраструктура

У Дата-центрі United DC організовано два рознесені вводи для оптичних кабелів. Є (прокладено) прямий оптичний канал (72-жильний кабель) у велику точку комутації провайдерів за адресою Леонтовича, 9 та до точки комутації Гайдара, 50.

докладніше