Електроживлення Дата центру United DC

Висока надійність Дата-центру забезпечується двома незалежними вводами електроживлення 1-ї категорії від двох різних підстанцій. Крім цього для запобігання аварійним ситуаціям у Дата-центрі задіяні джерела безперебійного живлення та дизель-генераторні установки.

Як джерела безперебійного живлення використовуються промислові модульні UPS Liebert APM з резервуванням силових модулів та батарей N+1 виробництва компанії Emerson. Встановлено 2-а блоки UPS (N+1 кожен), таким чином загальна надійність системи становить 2(N+1), що технічно відповідає рівню стійкості до відмови - TIER-III/IV (по TIA-942). Конструктивні особливості ДБЖ забезпечують інтелектуальне управління зарядкою батарей, що сприятливо позначається як на час їх роботи, так і на загальному енергозабезпеченні Дата-центру United DC в цілому.

За відсутності електроживлення надійність дата-центру забезпечують промислові дизель-генераторні установки (ДГУ) VISA, на основі двигуна Volvo-Penta. ДГУ запускається за 30 секунд, висока швидкість запуску забезпечується завдяки тому, що рідина, що охолоджує, в дизель-генераторі знаходиться під постійним підігрівом. При цьому запасу палива вистачає на 4 дні при повному завантаженні без дозаправки.

Перемикання між основним та резервним джерелами електроживлення здійснює автомат вводу резерву (АВР) виробництва General Electric. Система резервування електроживлення в дата-центрі здатна керувати та перехресно резервувати два вводи електроживлення 2-х ДГУ.