VPS/VDS Windows - Оренда віртуального сервера

VDS/VPS Windows сервер від United DC

Windows VPS
  • Оренда Windows VPS/VDS сервера в Хмарі - надійне рішення для бізнесу.
  • Безкоштовний тестовий період 7 днів допоможе обрати оптимальний тариф.
  • Масштабування хостингу VDS/VPS Windows без простоїв у роботі компанії.
  • Усі тарифи на VPS Windows включають необмежений трафік, IP-KVM та VPN.

Тарифи на VDS/VPS Windows сервер в Україні

Вибирайте популярні конфігурації або створіть свій VPS сервер у хмарі UNU Cloud

VPS Windows / L

Ціна за 1 місяць:
576

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
2 vCore
Пам'ять: 2 048 MB
Диск: 50 GB SAS
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN доступ: так
Локація: Україна

VPS Windows / S

Ціна за 1 місяць:
828

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
2 vCore
Пам'ять: 4 096 MB
Диск: 70 GB SAS
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN доступ: так
Локація: Україна

VPS Windows / P

Ціна за 1 місяць:
1246

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
4 vCore
Пам'ять: 6 144 MB
Диск: 50 GB SSD
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN доступ: так
Локація: Україна

VPS Windows / U

Ціна за 1 місяць:
1746

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
6 vCore
Пам'ять: 8 192 MB
Диск: 100 GB SSD
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN доступ: так
Локація: Україна

Операційна система Windows Server призначена для ознайомлення на умовах 180-денного тріал-періоду.
Вартість ліцензії у ціну не включена.

Безкоштовне тестування VPS/VDS сервера Windows

Замовте VPS/VDS сервер Windows вже зараз і переконайтеся в надійності, продуктивності та безпеці наших віртуальних серверів із тестовим періодом 7 днів без зобов'язань.

Створіть свій VPS Windows сервер у хмарі UNU Cloud

Замовити хмарний VPS/VDS сервер Windows

1 vCPU = 

 грн.

64 vCPU

1 GB =  

 грн.

128 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 IP =  

 грн.

2


Переваги наших VPS/VDS на Windows Server

Доступні ціни

Наші ціни на хостинг Windows VPS доступні та прозорі. Можна вибрати та замовити тарифний план, який відповідає вашому бюджету.

У вартість все включено

У вартість наших віртуальних серверів включено IP адресу, доступ до сервера за VPN/IP KVM, зручна панель управління, безлімітний Інтернет.

Безкоштовний тест сервера

Замовте безкоштовний тестовий період 7 днів без зобов'язань. Завжди можна протестувати віртуальний сервер Windows необхідної конфігурації.

Стабільність та надійність

VPS Windows Server від United DC працюють на базі хмари UNU Cloud в Україні за передовою технологією віртуалізації з високою стабільністю, надійністю та захистом даних.

Хмарна платформа FlexPod

Ми використовуємо сучасні хмарні рішення на платформі FlexPod, що базуються на обладнанні Cisco та NetApp. Ваш сервер та програми будуть завжди доступні.

Проста масштабованість

Ви можете легко змінити конфігурацію свого хмарного віртуального сервера у будь-який час відповідно до поточних потреб проекту чи бізнесу.

Оренда віртуального сервера VPS/VDS на Windows

Оренда VPS / VDS Windows – це послуга надання віддаленого віртуального виділеного сервера, який працює на операційній системі Windows Server. Ви орендуєте віртуальну машину з доступом через Інтернет та отримуєте свою частину обчислювальної потужності, пам'яті та простору для зберігання даних. Керується віртуальний сервер Windows за допомогою RDP – Remote Desktop Protocol.

Хостинг Windows VPS у нашій хмарі зручний та економічний. Ви платите лише за те, що використовуєте та можете збільшувати ресурси віртуального сервера відповідно до поточних потреб. Windows VPS ізольовано від інших серверів, тому ваші дані захищені, а робота відбувається незалежно від інших користувачів.

Купити віртуальний сервер Windows VPS/VDS легко – виберіть тарифний план із необхідною кількістю ядер процесора, пам'яті, об'ємом дисків. Після замовлення вам будуть надані реквізити віддаленого доступу до віртуального сервера і можна одразу розпочинати роботу з будь-якої точки світу, використовуючи RDP з комп'ютера, ноутбука чи смартфона. Якщо потрібна інша конфігурація, створіть свій варіант віртуального сервера та надішліть запит менеджеру. Ми зв'яжемося з вами та допоможемо зробити правильний вибір під ваші конкретні завдання. Надалі можна змінювати конфігурацію Windows VPS сервера в будь-який час без тривалих простоїв, оплачуючи лише необхідні ресурси.

Хочете купити VPS/VDS сервер з Windows 10? Зверніть увагу на Windows Server. Вона доступна до оренди та є тестовий період, забезпечує більш високу продуктивність, безпеку та надійність, а також виконання широкого спектру завдань. Це професійне серверне середовище, яке підтримує весь спектр ПЗ під Windows 10 та має високу стабільність у роботі.

Оренда Windows VPS/VDS сервера - ідеальний вибір для віддаленої роботи вашого віртуального офісу, ведення бухгалтерії, безпечного зберігання даних або запуску веб-сервера та хостингу веб-сайтів.

Дізнайтеся більше про наші послуги та замовляйте VPS/VDS сервер Windows
із тестовим періодом вже зараз! Ми будемо раді допомогти підібрати оптимальний тарифний план та створити хостинг сервера Windows VPS під ваші завдання.

Варіанти використання VPS на Windows Server

VPS Windows – найкращий спосіб організації віддаленої роботи та надійного зберігання даних, які роблять його привабливим для бізнесу, бухгалтерії та проектів приватних осіб.

Віддалена робота з VPS Windows

VPS Windows сервер надає безліч переваг для роботи в умовах сучасного бізнесу, де віддалена робота персоналу стає все більш затребуваною компаніями. Підключатися до віртуального сервера можна з будь-якого місця за допомогою віддаленого робочого столу (RDP). Це забезпечує більшу свободу та гнучкість для співробітників, які можуть працювати з дому, кафе, аеропорту, готелю чи будь-якого іншого місця, де є комп'ютер, ноутбук та навіть смартфон.

Віртуальний сервер Windows надає єдине місце для зберігання даних та спрощує доступ до них для всього офісу, що дозволяє легко обмінюватися документами, файлами, папками та іншою інформацією, не вдаючись до надсилання файлів через електронну пошту чи месенджери.

Windows VPS для RDP и SSH

Робота з VPS на базі Windows забезпечує високий рівень безпеки та надійності, оскільки дані зберігаються на віддалених серверах, які можуть бути захищені спеціальними засобами. Це допомагає захистити інформацію від потенційних загроз і зломів, а також зберігає дані при можливих збоях обладнання. На сервері користувачі можуть налаштувати бекапи на регулярній основі, щоб гарантувати їх збереження та доступність у разі проблем.

Веб-сервер та хостинг на VPS Windows

Перевагою оренди VPS сервера на базі Windows Server є можливість використання програм для запуску веб-серверів і хостингу web-сайтів. Це корисно для розробників та дизайнерів, які хочуть надати послугу хостингу на віртуальних серверах для своїх клієнтів.

VPS Windows підтримує веб-сервери IIS, Apache, Nginx, а також дозволяє використовувати фреймворки ASP.NET і PHP для розробки та розгортання веб-застосунків. Користувачі можуть запустити та налаштувати власні веб-сайти, що дозволяє повністю контролювати вміст, функціональність та безпеку проектів.

Windows VPS для хостинга Web сайтов

Для зберігання та обробки великих обсягів інформації веб-сайту використовуються бази даних SQL. Для забезпечення безпеки сайту, на web-сервер встановлюється SSL-сертифікат, який шифрують передані дані між сервером і клієнтом, що захищає інформацію від перехоплення та злому.

VPS Windows для бухгалтерії

Оренда стабільного Windows VPS є ідеальним рішенням для безпечної роботи з бухгалтерськими програмами. Платформа Windows Server має високу сумісність з різними програмами і існує безліч інструментів і ресурсів для керування та захисту даних на сервері.

Ведення бухгалтерського обліку для підприємства пов'язані з зберіганням конфіденційної інформації, як-от персональні дані співробітників, бухгалтерські документи, звітність. Тому захист інформації на серверах є надзвичайно важливим аспектом.

Орендуючи VPS Windows сервер, ви можете створити віртуальне середовище, яке гарантує максимальну безпеку та захист.

Windows VPS для бухгалтерии

Всі документи та бухгалтерські звіти зберігаються на віртуальному сервері віддалено, що забезпечує легкий доступ до інформації для всіх співробітників організації з будь-якого місця. Це дозволяє спільно працювати над проектами та документами, що підвищує продуктивність усієї команди.

Важлива перевага VPS сервера Windows для роботи бухгалтерії - можливість створення регулярних резервних копій. Бекап бухгалтерського обліку дозволяє зберегти всі звіти та ваш документообіг.

FAQ - Питання та відповіді

Як замовити VPS сервер Windows?

Виберіть відповідний тариф Win VPS, натисніть "Купити" та оформіть замовлення. Ви можете створити свій VPS сервер у розділі "Калькулятор" або запитати інформацію у менеджера.

Чи потрібно платити за тест VPS-сервера?

Ні. Ми надаємо VPS сервер для тестування без зобов'язань з вашого боку. Ви надаєте дані про себе і ми створюємо сервер із Windows. Після тестування можна оплатити послугу та продовжити роботу або відмовитись від подальшого використання.

Як я можу оплатити оренду VPS сервера?

Сплатити послуги за використання віртуальних серверів можна безготівковим переказом через банк, картками MasterCard та Visa, через LiqPay або термінал самообслуговування.

Як можна використовувати VPS з Windows?

Ви можете використовувати VPS з Windows для віддаленої роботи з офісними програмами з будь-якої точки світу, для створення веб-сервера та хостингу сайтів та безпечної роботи з бухгалтерськими програмами.

Чим дата-центр United DC кращий за інших?

Ми маємо власний комерційний Дата-центр United DC рівня TIER-3, працюємо понад 20 років на IT-ринку України. Можемо організувати екскурсію в наш дата-центр, де покажемо свої майданчики, а не орендовану шафу чи модуль у чужому ЦОД. Ми використовуємо лише топове обладнання для віртуалізації Cisco та NetApp з подвійним резервуванням. Наші Windows VPS надаються за хмарною технологією, що гарантує максимальний рівень продуктивності віртуальних серверів, надійність та безпеку ваших даних.