Оренда сервера Windows VPS в Україні

Переваги оренди сервера VPS на Windows

Windows VPS
  • Оренда Windows VPS з безкоштовним тестовим періодом 7 днів без зобов'язань
  • Надійний Windows VPS у хмарі - відмовостійкість та збереження даних
  • Великий вибір конфігурацій та шаблонів системи Windows Server (2008-2022)
  • Можливість змінювати потужність віртуального сервера без простою у роботі

Тарифи на оренду Windows VPS в Україні

Замовте популярні Windows VPS Server з оптимальною ціною та потужністю.
Підібрати та купити будь-який віртуальний сервер із OS Windows можливо через запит менеджеру.

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
2 vCore
Пам`ять: 2 048 MB
Диск: 50 GB SAS
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN: так

434
грн/міс

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
2 vCore
Пам`ять: 4 096 MB
Диск: 70 GB SAS
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN: так

630
грн/міс

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
4 vCore
Пам`ять: 6 144 MB
Диск: 50 GB SSD
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN: так

959
грн/міс

CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
6 vCore
Пам`ять: 8 192 MB
Диск: 100 GB SSD
Трафік: 100Mbps
IP-адреса: 1 IP v4
VPN: так

1428
грн/міс

Віртуальний сервер VPS / VDS на базі Windows Server призначений для ознайомлення на умовах 180-денного тріал-періоду. Вартість ліцензії у ціну не включена. Для отримання Windows VPS з тестовим періодом 7 днів зверніться з запитом до менеджера.

Замовте конфігурацію хмарних Windows VPS з додатковими послугами і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей проекту.

Що таке віртуальний сервер Windows VPS?

Оренда сервера Windows VPS – це послуга надання віртуального виділеного сервера з інстальованою операційною системою Windows. При замовленні VPS/VDS хостингу надається пробна версія Windows Server, яку після налаштування та тестового періоду можна активувати та продовжити роботу.

Windows VPS ідеально підходить компаніям для роботи дистанційного офісу, 1C бухгалтерії, організації документообігу та інших завдань. VPS сервер на Windows забезпечує можливість використання потужних ресурсів для розміщення та роботи з різними програмами, web-сайтами, розробкою та тестуванням ПЗ.

Windows Server — найпоширеніша і найпопулярніша серверна платформа у світі. При встановленні на віртуальний сервер VPS/VDS у хмарі ви отримуєте потужну віддалену машину під ваші завдання з практично необмеженим потенціалом завдяки можливості швидкої зміни конфігурації сервера в залежності від поточних потреб. Завдяки цьому скорочуються витрати та підвищується ефективність VPS-хостингу.

Купити сервер Windows VPS легко – виберіть потрібний пакет та зробіть замовлення. Якщо потрібна інша конфігурація віртуального сервера під Windows зробіть запит менеджеру і ми підберемо варіанти під ваші потреби. Надалі можна збільшити чи зменшити потужність віртуального сервера без тривалих простоїв.

Переваги хмарного сервера Windows VPS

Переваги оренди віртуального хмарного сервера Windows VPS від Дата-центру United DC:

  • великий вибір шаблонів Windows Server;
  • можливість налаштувати та протестувати Windows перед покупкою ліцензії;
  • можна замовити мінімальну конфігурацію Windows VPS та збільшувати потужність сервера за необхідності;
  • можна розміщувати вимогливі до ресурсів SQL бази даних;
  • зручна робота із сервером з будь-якої точки світу через RDP-клієнт.

Оренда Windows VPS потрібна для програмного забезпечення саме під цю операційну систему. Сервер дає можливість працювати з базами даних MS SQL, працювати віддаленому офісу, запускати та використовувати офісні програми, бухгалтерські програми 1С. На сервері з ОС Віндовс можна розмістити ваші сайти, забезпечити спільне використання документів та дисків.

Орендуючи сервер Windows VPS в Україні чи Європі, ви отримуєте швидкість розгортання вашої IT-інфраструктури, максимальну надійність та якість послуг за доступною ціною.

Для надання сервісу ми використовуємо спеціально обладнані дата-центри. Хмарні Windows VPS працюють одночасно на багатьох обчислювальних вузлах. У разі поломки одного з вузлів, навантаження розподілиться на інші сервери в пулі і здійсниться автоматична міграція хмарного сервера на інші ноди. Заміна та технічне обслуговування хмарного обладнання здійснюються без зупинки роботи та користувачі цього навіть не помітять.