Центр обробки даних / ЦОД у Києві

Дата-центр United DC

Надійні послуги ЦОД в Україні

Дата-центр United DC - надійний та безпечний комерційний ЦОД з локацією у місті Києві. Розроблений відповідно до міжнародних стандартів TIA-942 у класі TIER-III. Ми надаємо клієнтам широкий спектр послуг із високим рівнем сервісу та гнучкими тарифними планами. Наш дата-центр створений для якісного обслуговування операторів та провайдерів, великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу.

Дата-центр United DC надає послуги ЦОД на власних майданчиках у Києві. Ми пропонуємо як стандартні сервіси, так і індивідуальні рішення IT-задач із високим рівнем безпеки, захисту даних, гарантованим доступом до інформації з будь-якої точки світу!

Послуги дата-центру United DC

ОРЕНДА СЕРВЕРНИХ ШАФ

 

Аренда шкафов в дата-центре

     2 підключення по 7кВт  
     шафи HP и APC  
     гарантія TIER-III
     SLA

РОЗМІЩЕННЯ СЕРВЕРІВ

 

Услуги Colocation

     по-юнітне розміщення серверів
     електроживлення включено
     100 Mbps Інтернет
  
  IP-KVM

ХМАРНІ СЕРВІСИ

 

Аренда виртуальных VPS VDS серверов

     обладнання Cisco та NetApp
     оренда хмарної інфраструктури
     побудова гібридних хмар
     оренда хмарних серверів

Якщо ви зацікавилися послугами дата-центру, будь ласка, зв'яжіться з нами
і ми відповімо на всі запитання

Комерційний відділ
(044) 206 08 08
sales@uniteddc.net.ua

Дата-центр (ЦОД) – це високотехнологічний комплекс, призначений для розміщення, обслуговування та захисту серверного та телекомунікаційного обладнання. Дата-центри використовуються для зберігання даних, обробки інформації та забезпечення безперебійної роботи критично важливих систем.

Основні послуги дата-центру:

  • Колокація (colocation) – по-юнітне розміщення серверів замовника у стійках ЦОД поруч із серверним обладнанням інших клієнтів.
  • Оренда серверних та телекомунікаційних стійок або шаф – замовник бере в оренду цілу шафу та розміщує в ній тільки своє обладнання.
  • Оренда виділених фізичних серверів – дата-центр надає фізичний сервер клієнта з наступним розміщенням в себе на майданчиках ЦОД.
  • Оренда віртуальних виділених серверів VPS/VDS.
  • Різні види сервісів на базі хмари, розгорнутої на майданчиках дата-центру.

Всі сучасні ЦОД оснащуються стійкими до відмови системами електропостачання, охолодження і вентиляції. Вони мають потужну систему безпеки, яка захищає обладнання від несанкціонованого доступу.

Якщо ви шукаєте безпечне місце для розміщення своїх серверів, дата-центр чудовий варіант для вас. Дата-центри надають безліч послуг, які допомагають заощадити час, гроші та забезпечують безперебійну роботу вашого бізнесу.