Оренда хмарного сервера Cloud VPS в Україні

Хмарний сервер Cloud VPS/VDS від United DC

Аренда облачного сервера Cloud VPS
 • Оренда хмарного сервера Cloud VPS з тестовим періодом 7 днів без зобов'язань.
 • Можливо купити Cloud VPS хостинг у хмарі UNU Cloud без обмеження ресурсів.
 • Конфігурація хмарного віртуального сервера змінюється без простоїв у роботі.
 • Швидке створення віртуальних роутерів та захищених мереж у хмарі UNU Cloud.
 • Замовити в оренду віртуальний сервер у Хмарі можна з Windows / Linux на вибір.

Замовляйте в оренду Cloud VPS від United DC і ви отримаєте віртуальний сервер у хмарі за вигідною ціною з гарантованою потужністю.

Тарифи на Хмарний віртуальний сервер в Україні

Cloud VPS /L


CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
1 vCore
Пам'ять: 1 024 MB
Місце: 10 GB HDD
Трафік: 100 Mbps
IP-адреса: 1 IPv4
VPN: так
Локація: Україна

Ціна за 1 годину:
0,40
Ціна за 1 місяць:
288

Cloud VPS /S


CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
2 vCore
Пам'ять: 4 096 MB
Місце: 50 GB SAS
Трафік: 100 Mbps
IP-адреса: 1 IPv4
VPN: так
Локація: Україна

Ціна за 1 годину:
1,08
Ціна за 1 місяць:
776

Cloud VPS /P


CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
4 vCore
Пам'ять: 8 192 MB
Місце: 60 GB SSD
Трафік: 100 Mbps
IP-адреса: 1 IPv4
VPN: так
Локація: Україна

Ціна за 1 годину:
2,08
Ціна за 1 місяць:
1496

Cloud VPS /U


CPU Intel Xeon
2,6 - 3.0 ГГц
6 vCore
Пам'ять: 10 240 MB
Місце: 100 GB SSD
Трафік: 100 Mbps
IP-адреса: 1 IPv4
VPN: так
Локація: Україна

Ціна за 1 годину:
2,84
Ціна за 1 місяць:
2046

Віртуальний хмарний сервер Cloud VPS надається з Windows/Linux на вибір. Після замовлення ви отримуєте готовий сервер у хмарі UNU Cloud і можна відразу розпочати роботу.

Хмарний сервер із безкоштовним тестовим періодом

Замовляйте в оренду хмарний сервер Cloud VPS вже зараз та переконайтесь у надійності та продуктивності наших віртуальних серверів із тестовим періодом 7 днів.

Хмарний сервер Cloud VPS/VDS в Україні

1 vCPU = 

 грн.

64 vCPU

1 GB =  

 грн.

128 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 GB =  

 грн.

1000 GB

1 IP =  

 грн.

2


Оренда хмарного сервера Cloud VPS

Хмарний сервер (Cloud VPS Server) – це послуга оренди віртуального виділеного сервера у хмарі, що створюється з пулу ресурсів хостинг-провайдера. Параметри Cloud VPS/VDS конфігуруються під час замовлення та можуть бути легко змінені в будь-який час. Хмарний сервер максимально надійний, зручний в управлінні та потребє мінімального часу запуску.

Вартість оренди хмарного віртуального сервера Cloud VPS/VDS від 288 грн на місяць. Ціна хостингу VPS сервера у хмарі UNU Cloud включає IP-адресу, порт 100 Mbps, безкоштовний інтернет-трафік та ОС Windows/Linux на вибір.

Часто послугу оренди хмарного віртуального сервера називають хмарний хостинг (клауд хостинг).

Хмарний хостинг (cloud hosting) – це сучасна модель хостингу, у якій ресурси віртуального сервера VPS/VDS надаються у хмарі на запит через Інтернет. Раніше компанії зберігали та обробляли всі дані на фізичних серверах та розміщували їх в офісі або дата-центрах. При оренді хмарного VPS хостингу оплачуються лише віртуальні ресурси, що використовуються на даний момент. Крім всіх переваг хмарний хостинг дозволяє швидко масштабувати у хмарі VPS сервери та віртуальні мережі у більшу чи меншу сторону.

Клауд хостинг або хмарний сервер Cloud VPS має найвищий рівень надійності, тому що використовуються ресурси одразу кількох потужних фізичних серверів, об'єднаних у кластер. При виході з ладу одного із серверів дані клієнта не будуть втрачені.

Хмарний сервер Cloud VPS – це максимальна безпека та гарантія збереження даних. У нашій хмарі UNU Cloud легко створити VPS сервер будь-якої потужності, запустити віртуальні роутери та керувати мережею компанії.

Замовити в оренду хмарний сервер Cloud VPS/VDS можна з Windows/Linux на вибір. Ви отримуєте готовий віддалений віртуальний сервер і можна відразу розпочинати роботу.

Чому вигідна оренда хмарного VPS сервера?

Оренда хмарного сервера – це економія грошей, гнучкість та безпека даних. Ви оплачуєте лише використовувані хмарні ресурси, а не за весь фізичний сервер. Це допоможе заощадити значну суму для розширення вашого бізнесу. Наприклад, якщо бізнес тільки починає розвиватися, ви можете почати з невеликого хмарного сервера і масштабувати його в міру зростання. Конфігурація сервера гнучко змінюється відповідно до потреб. Можна швидко додати або видалити хмарні ресурси без необхідності купувати нове обладнання, що дає змогу розширюватись і рости без обмежень.

Купити хмарний сервер Cloud VPS легко – виберіть тариф або створіть свою конфігурацію та зробіть замовлення. Після узгодження деталей вам будуть надані реквізити віддаленого доступу до віртуального сервера в нашій хмарі UNU Cloud і можна відразу розпочати роботу. На протязі 7 днів тестуйте наші хмарні сервери безкоштовно.

Переваги VPS/VDS серверів у Хмарі UNU Cloud

Управление облаком
Швидкість та простота

У нашій панелі керування UNU Cloud можна швидко створити хмарний сервер та інфраструктуру навіть без спеціальних навичок.

Cloud VPS Server
Гарантія потужності

Незалежно від стану системи, ви отримуєте Cloud VPS хостинг із оплаченими ресурсами та доступ до сервісів у повному обсязі.


Максимум надійності

Наша Хмара побудована на платформі FlexPod, що базується на хмарних рішеннях Cisco та NetApp з подвійним резервом.

Замовляйте в оренду віртуальний сервер у хмарі Cloud VPS і ви отримаєте швидкість розгортання інфраструктури, максимум надійності та якості послуг за доступною ціною.

Для побудови хмари UNU Cloud ми використовуємо спеціально обладнані дата-центри в Україні та Європі. Хмарні сервери працюють одночасно на безлічі обчислювальних вузлів. У випадку виходу з ладу одного з вузлів, навантаження розподілиться на інші ресурси в пулі і відбудеться автоматична міграція ваших хмарних серверів на інші ноди. Заміна та технічне обслуговування нашого обладнання здійснюються без зупинки роботи та користувачі такої ситуації навіть не помітять.

Cloud VPS хостинг у хмарі UNU Cloud — відмінний вибір для віддаленої роботи вашого віртуального офісу, ведення в хмарі бухгалтерії підприємства, хостингу web-сайтів та безпечного зберігання даних.

Хмарний персональний комп'ютер

Великою популярністю у клієнтів має послуга оренди віртуального персонального комп'ютера в нашій хмарі UNU Cloud.

Хмарний комп'ютер (ПК) – це рішення на базі Windows VPS або Linux, яке підходить користувачам для роботи, навчання, ігор чи розваг. У хмарі створюється віртуальна машина VPS будь-якої конфігурації з операційною системою на вибір клієнта. Надалі користувач може встановлювати будь-які програми та використовувати їх на власний розсуд. Враховуючи, що такі хмарні віртуальні комп'ютери замовляють на одного двох користувачів і не потужні, то оренда VPS у хмарі коштує дешево.

Для користувачів Windows можна купити готове рішення - Хмарний комп'ютер Windows 365 від Microsoft, який використовується для роботи з Windows 10 або Windows 11.

Ми пропонуємо замовити в оренду хмарний сервер Cloud VPS із будь-якою операційною системою на вибір та налаштувати його під конкретні завдання.

Після замовлення ви отримуєте у хмарі UNU Cloud готовий віртуальний комп'ютер з операційною системою, доступом до Інтернету та безкоштовним тестовим періодом 7 днів. Віддалено підключившись до віртуальної машини, можна встановити будь-які броузери, електронну пошту та безкоштовні програми на свій розсуд.

Переваги нашого хмарного віртуального комп'ютера (сервера) у тому, що:

 • Ми надаємо безкоштовний тестовий період 7 днів без фінансових зобов'язань.
 • На хмарний ПК можна встановити та вільно використовувати безкоштовне програмне забезпечення, а не щомісяця оплачувати оренду тільки того програмного забезпечення, яке є в наявності.
 • Ви можете почати працювати з хмарним комп'ютером у будь-якій локації та на будь-якому пристрої (ноутбук, смартфон, інший комп'ютер) та приїхавши в офіс легко продовжити роботу з того місця, де зупинилися.
 • Хмарний віртуальний сервер не потрібно вимикати при перемиканні між пристроями.
 • Завжди можна замовити в оренду дешевий персональний комп'ютер у хмарі та збільшувати чи зменшувати його потужність без простоїв у роботі.
 • За вашим бажанням можна підключатися до хмарного комп'ютера через VPN, що значно убезпечить ваші дані від атак та злому.

Хмарний віртуальний комп'ютер – це оренда потужного та стабільного віддаленого віртуального сервера на базі Windows/Linux та вільним вибором будь-якого програмного забезпечення.

Питання та відповіді:

🟡 Що таке хмарний сервер Cloud VPS?

Хмарний сервер Cloud VPS (Cloud Server) - це віртуальний сервер у хмарі, який створюється на запит замовника з масштабованого пулу ресурсів хмарного провайдера.

🟡 Як вибрати Cloud VPS хостинг?

Вибрати хмарний сервер Cloud VPS дуже просто. Для початку, можливо підібрати мінімальну конфігурацію сервера у хмарі. Після встановлення ОС та необхідних програм, можна легко змінити конфігурацію Cloud VPS сервера як у більшу, так і меншу сторону.

🟡 Скільки коштує віртуальний сервер?

Ціна хмарного віртуального сервера залежить від конфігурації та стартує від 288 гривень на місяць.

🟡 Як змінити конфігурацію Cloud VPS сервера?

У будь-який момент можна самостійно збільшити або зменшити хмарні ресурси, що орендуються, через Панель управління хмарою UNU Cloud або через персонального менеджера.

🟡 Як замовити сервер у хмарі на тест?

Ми надаємо сервери у хмарі (ресурси) для тестування протягом 7 днів. Для цього Вам потрібно зареєструватися в Панелі управління хмарою "UNU Cloud" за адресою https://cloud.unu.net.ua/auth/register та пройти авторизацію або оформити запит у дата-центр у будь-який зручний спосіб.