Кондиціонування в Дата центрі United DC

Система кондиціонування в Дата-центрі представлена ​​промисловими прецизійними шафами кондиціонерами компанії Emerson. Кондиціонери встановлені з надмірністю 2N та працюють у каскадному режимі. Кондиціонери оснащені вентиляторами з електронним управлінням та мають надмірну потужність, що дозволяє охолодити IT-обладнання наших клієнтів підвищеної продуктивності.

Кондиціонери в Дата-центрі United DC підтримуються системою фрикулінгу. Враховуючи кліматичні умови України, це дозволяє протягом більшої частини року використовувати для охолодження зовнішнє повітря. Перед подачею до приміщення ЦОДу припливне повітря проходить якісне повноцінне очищення, яке досягається за рахунок застосування комплексу фільтрів грубого та тонкого очищення. Система фрикулінгу створена на базі промислової установки AirVENTS та комплектуючих Siemens. У ЦОД здійснюється постійна повітряна підпора (надлишковий тиск), що позбавляє приміщення навіть від натяку на пил. Система кондиціонування інтелектуальна та самостійно приймає рішення про зміну режимів роботи, що забезпечує високі показники енергоефективності ЦОДу.

Прецизійні кондиціонери в Дата-центрі підтримують задану температуру, параметри нормального налаштування 19 ±5°. Усі компоненти системи кондиціонування в Дата-центрі зарезервовані системою 2N.