Система безпеки Дата центру United DC

У Дата-центрі реалізовано комплексну систему безпеки: фізичну охорону, систему контролю доступу, відеоспостереження та охоронні датчики. Доступ на об'єкт здійснюється за смарт картками, далі слідує блок фізичної охорони, потім ще одна карткова система доступу, пройшовши яку клієнт опиниться в закритій зоні, де його зустрічає черговий і проводить у приміщення ЦОД. 

У ЦОД ведуть протипожежні сертифіковані двері товщиною 80 мм та вогнестійкістю 1 годину з біометричною Системою контролю доступу (СКД), що розпізнає обличчя та відбитки пальців. Історія входів та виходів у ЦОД автоматично заноситься до бази даних. Клієнтські шафи знаходяться у закритому стані під сигналізацією. Доступ клієнтів до модулів здійснюється виключно у супроводі чергового після попереднього погодження з клієнтами часу проведення робіт.

Відеоспостереження здійснюється 16 камерами з інфрачервоним підсвічуванням та записом подій у відеореєстраторі. Кожен модуль оснащений датчиками руху, відкриття дверей, затоплення та задимлення, що контролюються охоронною централлю. 

У модулях встановлена ​​газова система пожежогасіння Hygood FM-200 виробництва Англії, що працює на базі умовно-безпечного газу Хладон 227еа та забезпечує заповнення модуля газом протягом 10 секунд. У разі перебування людей у ​​блоці система пожежогасіння активує лише тривогу без витоку газу. Лише після того, як люди покинуть приміщення, система пожежогасіння включиться в автоматичному режимі.